Przyjęcie urodzinowe- motyw Myszka Miki

Zbliżają się 3 urodziny Hani, więc organizujemy małe przyjęcie z motywem Myszki Miki. W tym roku H. zaangażowała się w ich przygotowanie. Przeprowadziłyśmy "burze mózgów" na temat urodzin z motywem Myszki Miki.Musiałam się przecież poradzić eksperta,a w dodatku jubilatki. 3 latka wie więcej na temat Miki i wie czego chce na swoim przyjęciu:D hmmm...czyżby jajko mądrzejsze od kury? ;-) Myślałyśmy,myślałyśmy i wymieniałyśmy się pomysłami...i tak powstał schemat urodzinek :D
* obowiązkowo tort z Minnie
*  napis "3 latka Hani" czcionką Disney
* opaska na włosy z uszami Myszyki dla Hani i małych gości
* różne myszkowe ozdoby
* piniata z Miki
* będzie też Cosiek
* kolorowanki z bajki

Hania stwierdziła,że nie może zabraknąć Cośka (jeden z bohaterów "Klubu Myszki Miki", który przynosi mysie sprzęty,  gdy Miki i jego paczka nie mogą poradzić sobie z różnymi problemami.) Zatem  na życzenie mojej pierworodnej z robiłam Cośka :D Nacięłam środek,tak by dzieci mogły włożyć rękę do Cośka. W środku będą czekały dwa tajemnicze mysie sprzęty. Po dotyku trzeba będzie odgadnąć co jest w środku. Cosiek pomoże nam w kolorowaniu oraz w zabawie z piniatą. W środku będzie miał ukrytą kredkę i chustkę do zawiązania oczu.

oto garść elementów do dekoracji, więcej zdjęć dorzucę po urodzinach. 

  A to nasza piniata
Ma 10 sznurków,pociągnięcie odpowiedniego sprawi,że słodycze wysypią się ze środka. Żeby była większa frajda i trudność to najpierw zawiążemy oczy i trochę pokręcimy dzieciakami :D

W internecie znalazłam różne pomysły na urodziny z Myszką Miki, może ktoś z Was się zainspiruje i sam urządzi takie przyjęcie dla swojej Myszki.
Ja uwielbiam tę kreskówkę z czasów mojego dzieciństwa. Hania ma podział jest "Stara Miki" i "Myszka Miki". Zatem ja uwielbiam Starą Miki :D  Aż miło się zasypiało po takiej dobranocce...eh,to były czasy. Chociaż... w sumie do tej pory lubię sobie pooglądać tą przyjazną bajeczkę ;-)
Kto z Was lubi Myszkę Miki? Którą wersje tej bajki wolą Wasze dzieci?

tutaj mała fotorelacja z urodzin link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger