Prezenty dla Babci i Dziadka

Zbliża się wielki dzień- święto Babci i Dziadka. Nasze dzieciaki uwielbiają swoich dziadków więc trzeba im podziękować za tą miłość, którą darzą swoje wnuki, za wspólne zabawy, za opiekę gdy mama w pracy, za to, że po prostu są  :) Pewnie u każdego z Was tworzą się laurki lub krążą myśli co by tu zrobić. Gdyby ktoś jeszcze nie miał pomysłu to podsyłam nasze upominki jako inspirację:)

W tamtym roku Hania przygotowała ramkę na zdjęcia z tektury falistej, można ją ozdobić według własnego pomysłu. W środku wkleiłyśmy zdjęcie Hani.


W tym roku wybraliśmy się na specjalną sesje fotograficzną "Portrety dla Babci i Dziadka"
 http://dwaklopoty.bloog.pl/?smoybbtticaid=6142bb  , http://helenartfotografia.pl/
Wczoraj byliśmy na sesji i czekamy na zdjęcia, na pewno pochwalę się efektami;)
 Myślę,że takie profesjonalne zdjęcia to dobra opcja na prezent dla tych, którzy są fotograficznymi laikami (tak jak ja), a zrobić ładne ujęcie dwóm dzieciakom to nie lada wyczyn ;) oraz dla rodziców niemowląt, bo trudno tutaj o własnoręcznie wykonany prezent.

Hania zrobiła geometryczne "podobizny "Babci i Dziadka. Wykonanie jest niezwykle proste i to jak ozdobimy "naszych dziadków" zależy od inwencji dziecka.


Za pomocą patyczków do szaszłyków można umieścić te wesołe postacie np. w kwiatku, w torciku  lub w babeczkach dla dziadków.

Podsumowując- nasze tegoroczne prezenty to:
- profesjonalny portret wnucząt + ładna ramka zakupiona w sklepie
- torcik
- Babcia i Dziadek z przymrużeniem oka

Do tego interpretacja ruchowa piosenki "Kiedy babcia była mała"  w wykonaniu Hani oraz życzenia.

Co myślicie o naszych pomysłach? A Wy macie już upominki dla Babci i Dziadka? w komentarzu podajcie link to chętnie zobaczę i się zainspiruje na przyszłe lata:)

EDIT:

Z przyjemnością przedstawiam Wam efekty sesji zdjęciowej dla Babci i Dziadka:)WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM ŻYCZYMY 100 LAT!

2 komentarze:

  1. Podobizny Babci i Dziadka wymiatają, wszystko się zgadza i Babcia ładniejsza ( w końcu płeć piękna ;)) od Dziadka, choć i on też ładny (żeby nie było wątpliwości ;)).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hehe no tak wyszło ;) Wczoraj daliśmy prezenty i te postacie rozbawiły dziadków:)

      Usuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger