Walentynkowe drzewko szczęścia

Święto zakochanych już za nami, ale nie miałam czasu wcześniej dodać posta z naszą walentynką więc robię to dopiero dziś. Może w przyszłym roku ktoś skorzysta ;)
Jak minęły Wam walentynki? Obchodzicie to święto? Chwalcie się swoimi romantycznymi chwilami :) chętnie poczytam i podsunę mężowi randkowe pomysły :D My spędziliśmy to miłosne święto całą rodzinką, bo Oliwierek jest w tej chwili najbardziej wymagającym i potrzebującym mamy mężczyzną w moim życiu ;) Za to Hania miała dopiero zabawę bo właśnie 14 lutego tańcowała na balu karnawałowym. No, ale wróćmy do wykonanej przez nas walentynki. Zrobiłyśmy Walentynkowe drzewko szczęścia :) Na pewno przyniesie nam szczęście w miłości bo kochająca się mama z tatą i dwójka dzieci to rodzinka moich marzeń. Co dzień mamy ogromną dawkę miłości:) Ja drzewo rysowałam sama, bo nie mamy drukarki, ale poniżej zamieszczam gotowe drzewka.

4 komentarze:

 1. Skromne ale zarazem eleganckie. :-)
  U mnie było kino, pizza a potem w domu romantyczny klimacik ;-) . Za to w niedzielę narzeczony zabrał Córcię na randkę ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje :) milutko spędziliście walentynki.Córcia pewnie zachwycona :)

   Usuń
 2. Twoje i to ostatnie podobają mi się najbardziej, uwielbiam takie grafiki zdobiące dom, szczególnie jeśli zrobione są własnoręcznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi też podobają się takie drzewa...marzy mi się takie na ścianie :)

   Usuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger