Dinopark

Sezon wycieczkowy już otwarty więc najwyższy czas pokazać Wam miejsca, które odwiedziliśmy, które przypadły nam do serca.

Chciałam zacząć od wycieczki, która dla mojej Hani była wielką przygodą i od chwili gdy zwiedziła Dinopark- tak właśnie o tym dziś będzie -uwielbia dinozaury, pogłębia swoją wiedzę o nich i w ogóle wszystko co jest dino jest super, nawet liczenie, porównywanie wielkości i inne zabawy edukacyjne są lepsze gdy jako pomoc dydaktyczną użyjemy dinozaurów. Jedna z naszych zabaw tutaj http://mamanapelnyetatho.blogspot.com/2015/05/dzisiejszy-post-jest-efektem-inspiracji.html

Zdjęcie, które poniżej zamieszczę pochodzą z naszego domowego archiwum. Mam nadzieje,że w tym roku uda nam się pojechać do Dinoparku w Krasiejowie.

DINOPARK W SZKLARSKIEJ PORĘBIE http://ag-partner.com.pl/

Z okazji urodzin mojego męża wybraliśmy się na weekend do Szklarskiej Poręby. Niestety pogoda nam nie dopisywała bo większość czasu padał deszcz, ale o dziwo, gdy postanowiliśmy pojechać do Parku Dinozaurów, deszcz ustąpił i to była jedyna wycieczka, gdzie podczas tego weekendu nie padało. My odwiedziliśmy ten park 31.05.2013 r więc mogło się tam coś zmienić, ale już wtedy nam się bardzo podobało. Poczytajcie sobie dokładnie gdzie znajduje się ten dinopark, ceny, atrakcje na stronie internetowej http://ag-partner.com.pl/ , ja opisze nasze obiektywną ocene.

Ocena jak najbardziej pozytywna. Pozytywna bo spacerujemy po górskim lesie pełnym prehistorycznych gigantów. Odpoczywamy bo możemy poodychać górskim powietrzem, ale i mali i duzi się nie nudzą. Oprócz dinozaurów znajduję się tam wioska indiańska, można nawet strzelać z łuku, plac zabaw, galeria iluzji. Mimo, iż Hania była jeszcze mała to podobało jej się. Nie bała się dinozaurów, zachwycała ją ich wielkość. Na tej wycieczce miał 1,5 roku. Jak będziecie w pobliżu Szklareskiej Poręby to polecam ten Dinopark, panuje tam świetny klimat. Można się poczuć jak w prawdziwym lesie jurajskim. Oto kilka fotek.
 DINOPARK KRASIEJÓW http://www.juraparkkrasiejow.pl/

W Krasiejowie koło Opola znajduje się Dinopark z wielkiego zdarzenia. Teraz otworzono tam jeszcze Park ewolucji. My byliśmy tam w lutym 2014, mimo, że było poza sezonem to wycieczkę oceniam na bardzo udaną. Nie mogliśmy skorzystać z wszystkich atrakcji i drzewa i trawa nie były zielone, ale i tak było świetnie. Nie mogę się doczekać jak pojedziemy tam znów i zwiedzimy jeszcze więcej:D Zobaczcie na stronie internetowej jakie atrakcje czekają na Was http://www.juraparkkrasiejow.pl/  

Na wycieczce w Krasiejowie Hania miała 2 latka i 2 miesiące. Bardzo podobały jej się dinozaury, duży pozytyw należy się za plac zabaw, starsze i młodsze dzieci mogą tam poszaleć. Jest też dinopociąg, cały czas zwiedzamy park podążając śladami dinozaurów- taki mały szczegół, a Hani sprawiło wiele radości dreptanie po odciśniętych łapach prehistorycznych stworzeń. Jest też oceanarium, na które nasz córeczka była jeszcze za mała, po prostu bała się, że jest tam ciemno, ale dla starszaków atrakcja będzie świetna, skoro nawet mój mąż się wystraszył hehe będąc tam sprawdźcie czego :D Zdjęcia nie są atrakcyjne bo robione w zimie, ale wiosną, latem jest tam dużo ładniej.Podsumowując : dla nas wycieczka do Dinoparku okazała się przygodą dla całej rodziny.
Polecam:
 Dinopark w Szklarskiej Porębie http://ag-partner.com.pl/
Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie k.Opola http://www.juraparkkrasiejow.pl/
 My tam na pewno jeszcze wrócimy :D

1 komentarz:

  1. Byliśmy z Dusią 2 razy w Dinoparku ale takim małym... Niby Jej się podobało ale plac zabaw był ciekawszy ;-) . Tutaj widzę że dinusie trochę ciekawiej wyglądają.

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger