5 składnikowa mikstura " I love Kraków"

Spełniło się moje marzenie i podczas tych wakacji zabrałam męża i dzieci do Krakowa. Byłam w mieście smoka wawelskiego 3 razy i ku mojej radości mąż obiecał mi ,że jeszcze tam pojedziemy. Widocznie też urzekło go to miasto. Dzieci również były zachwycone.Oto moja "mikstura", która sprawiła, że "I love Kraków"


1.SZCZYPTA GROZY
To miasto jest owiane wspaniałą legendą, a jeszcze lepsze jest to, że możemy być jej uczestnikiem.
* Dla Hani to było niesamowite przeżycie2 . GARŚĆ ROMANTYZMU
Spacer brzegiem Wisły, przejażdżka bryczka, czułe spojrzenie w oczy na Wawelu... Czego chcieć więcej

3 . KROPLA MAGICZNEGO AROMATU
Przejdź przez sukiennice, porozmawiaj z mieszkańcami, wypij kawę w zacisznej restauracji a poczujesz magiczna atmosferę Krakowa


4.ODROBINA BAŚNIOWEJ SŁODYCZY
Spacerując po zamku na Wawelu można się poczuć jak księżniczka. Można przenieść się do dawnych czasów gdy po dziedzińcu spacerowali mieszkańcy zamku.5.KILOGRAM RADOŚCI
Wszystkie powyższe składniki sprawiają, ze ja zwiedzając Wawel i krakowski rynek jestem przepełniona radością... Piękno, spokój, historia, klimat to wszystko sprawia, że miło spędzić w Krakowie czas. Tym bardziej jeśli ma się przy boku swoje ukochane osoby:-)A Wy jakie miasto w Polsce lubicie?

Dla zainteresowanych, przypominam naszego smoka, który dostarcza super zabawy i wspomaga rozwój dziecka Jak zrobić smokasmocza jamaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger