Sekrety z głębi serca


Sekrety z głębi serca to listopadowy temat projektu 12 sekretów. 
Długo zastanawiałam się jak go opracować, aż przypomniało mi się co sama w dzieciństwie robiłam z moimi sekretami....zapisywałam je w pamiętniku, albo w popularnych w tamtych czasch"Złotych Myślach". Mieliście taki zeszyt z pytaniami?

Wracając do tematu. Kupiłyśmy z Hanią pamiętnik, a raczej sekretnik. Napisałam w nim 10 pytań np. Kim będziesz w przyszłości? co to znaczy"być szczęśliwym?", "Twój sekret?" Postanowiłam ,że co roku będę zapisywała odpowiedzi Hani. Myślę, że to będzie dla niej piękna pamiątka w przyszłości. Być może nawet pomoże jej w podjęciu trudnych decyzji w życiu. Dziś 4 letnia Hania powiedziała o swoim marzeniu, o cechach męża, o szczęściu i powiem Wam,że jestem z niej dumna. Udzieliła bardzo mądrych odpowiedzi. Mam nadzieje, że w życiu dorosłym będzie miała podobne spojrzenie na świat, podobne priorytety i marzenia...Dziś Hania uważa,że najważniejsza w życiu jest miłość i bycie szczęśliwym...
Wszystkich  odpowiedzi Wam nie zdradzę bo to sekrety z głębi serca Hani.

 

4 komentarze:

  1. Świetny pomysł.... Z roku na rok odpowiedzi zapewne będą się trochę zmieniać a za 10-20-30 lat będzie to wspaniała pamiątka. :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ciekawa jestem jak będzie ten sekretnik wyglądał za 5 lat i co powie dorosła Hania, która to przeczyta

      Usuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger