Urodziny- motyw Donozaury

4 urodziny Hani opanowały dinozaury. Dziś podzielimy się z Wami naszymi inspiracjami na dino urodziny. • Zaczynamy od zaproszenia. My wykorzystaliśmy zdjęcie Hani z Dinoparku w Krasiejowie. O naszej wycieczce możecie poczytać tutaj Krasiejów:Park nauki i rozrywki. Zdjęcie przerobiłam w programie do obróbki zdjęcie i wysłałam do gości.
 • Na urodziny przygotowałam dino napis- imitacja szkieletu dinozaura, literki z kości. Hania była zachwycona. Całość prezentowała się tak... • Stół dzieci przyozdobiony był małymi dinozaurami z kolekcji Hani. Dodatkowo na każdego małego gościa czekało czekoladowe jajo dinozaura z niespodzianką w środku •  Tort był, jak się zapewne domyślacie, z dinozaurem. Hania zafascynowana bajką pt. "Dobry Dinozaur" marzyła o torcie z Arlo.  Swoją drogą polecam Wam tą animacje.
 
 • Z okazji 4 urodzin Hani dostała od nas swój własny,połyskujący ogon. Przywitała w nim gości i bawiła się całe urodziny. I nadal się nim bawi :D Taki lub podobny ogon może mieć każdy,zapraszam na mój wpis o ogonach Mr.Tail I Ty możesz mieć ogon...


 • Dinozaury gościły również w pokoju zabaw dzieci. Dodatkowymi atrakcjami było:
 - malowanie twarzy
- mega kolorowanki
- piniata , więcej tutaj uwolnij emocje i zbieraj skarby, czyli zabawy z piniatą

Hania powiedziała,że były to jej wymarzone urodziny. Pełne dinusiów, ale przede wszystkim dlatego,że byli z nią jej najlepsi przyjaciele i mogła się z nimi bawić.

7 komentarzy:

 1. Świetne przyjęcie...nie wątpię, że Hania była w 7-mym niebie ;) też bym była mając tyle wspaniałych atrakcji :D Brawo mamuśka za przygotowanie rewelacyjnej imprezki :* Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 2. Wcale się nie dziwię, że Hania była taka zadowolona... Pełno Dinusiów... Super to zorganizowaliście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Super pomysł i jak dopracowany - szkielet świetny. Moja młodsza jest wielką fanką dinozaurów więc byłaby bardzo zadowolona. Wszystkiego najlepszego dla solenizantki!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super to wyszło, dinozaurowo ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewelacyjne przyjęcie..sto lat dla dinozaurka

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger