100 zabaw z Królikiem Kazikiem- nauka i zabawa

Bardzo lubię produkty dla dzieci, które jednocześnie bawią i uczą. Wybierając zabawki warto zwrócić uwagę na ich edukacyjną stronę. Dziś polecę Wam świetny zestaw od Kapitana Nauki, który zainteresuje dziecko i zadba o jego wszechstronny rozwój. Hania i ja jesteśmy zauroczone królikiem Kazikiem.

kapitan nauka

W zielonym pudełku mieszka sobie nasz królik Kazik- rezolutny ogrodnik. Bawiąc się z nim dziecko odkryje każdy zakamarek ogródka, w którym jest pełno barw, smaków, zwierząt, warzyw, owoców i kwiatów. Królik przygotował dla nas aż 100 zabaw, czyli frajda na wiele dni.  Hania gdy otworzyła to zielone pudełko miała oczy jakby otworzyła skrzynie pełną skarbów. Rozumiem ją w zupełności bo zestaw jest fantastyczny. 100 zabaw, książeczka, 30 kart z zadaniami, których można użyć wiele razy bo są zmywalne oraz flamaster. Po prostu magia. Karty są dwustronne, zawierają bardzo różnorodne zadania i ładne ilustracje. Moje dziecko bardzo cieszy, że może zmyć flamaster i bawić się od nowa. Zestaw "100 zabaw z królikiem Kazikiem" jest godny polecenia. Zobaczcie bliżej co się w nim znajduje ..."100 zabaw z królikiem Kazikiem" to zestaw dla dzieci od 4 lat. Zawarte w nim ćwiczenia wspierają rozwój grafomotoryczny,  przygotowują do nauki pisania oraz rozwijają  kompetencje matematyczne. Ćwiczą spostrzegawczość i umiejętność  logicznego myślenia. Mali odkrywcy poznają bliżej tajemnice przyrody. Wszechstronny rozwój i świetna zabawa na wiele, wiele dni. Hani bardzo spodobała się zabawa z królikiem. Poniżej dowód- Hania wstaje rano, w pidżamie i pierwsze co robi - rozwiązuje zadania królika Kazika :) 

Podsumowując- Kapitan Hania poleca zestaw "100 zabaw z królikiem Kazikiem"6 komentarzy:

 1. Kolejna kapitalna pozycja z tym logo ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. oo my to Kapitana uwielbiamy córcia mogłaby tak godzinami ze mna rozwiazywac te zadania musimy sie zaopatrzec w ten zestaw Monika Flok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skoro lubicie produkty Kapitana Nauki to ten zestaw na pewno skradnie Wasze serca :D

   Usuń
 3. Bardzo lubimy Kapitana i to ,że każda gra jest fantastyczna (y) Kapitan Hania pięknie prezentuje się w czapeczce <3 Buziaczki dla niej :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się ten zestaw! Mielśmy podobny innej firmy i zawsze nam się fantastycznie sprawdzały podczas pluchy czy choroby dzieci. Muszę bliżej przyjrzeć się więc tej serii :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger