Zabawy i gry logiczne dla 4-5 latków, czyli "Kapitalne zagadki"

Wiecie, że podobno, czterolatek zadaje 437 pytań dziennie. Dużo, prawda? Bez wątpienie dzieci cztero-, pięcioletnie są bardzo ciekawe świata i lubią zagadki. Kapitan Nauka zadbał o nasze dociekliwe pociechy i wydał bardzo interesujące karty. Są to "Kapitalne zagadki" dla 4-5 latków. Zobaczcie jak gimnastykować umysł przedszkolaka.

zabawa 4- 5 latka
Kapitan Nauka zachwycił nas, po raz kolejny, poręcznym formatem i ładnym wykonaniem. Podobnie jak SuperQuzi Polska, o którym poczytacie TUTAJ oraz SuperQuiz Konie TUTAJ.  
Tym razem jednak zamiast pięknych zdjęć mamy ciekawe i barwne ilustracje. "Kapitalne zagadki" zawierają ponad 100 zabaw i gier logicznych. To oznacza, wciągający trening umysłu dziecka. Moja pięciolatka zachwycona ilustracjami chętnie słuchała zadań jakie ma do rozwiązania. Skoncentrowana wyszukiwała różnic w obrazkach. Zadania wymagają skupienia bo ilustracje różnią się drobnymi szczegółami. Żeby rozwiązać zagadki trzeba mieć bystre oko i umysł. Kapitan wie jak ćwiczyć spostrzegawczość, logiczne myślenie i koncentracje. "Kapitalne zagadki" to taki trener personalny umysłu  ciekawego 4-5 latka :D  


 Opinia mojej 5 letniej Hani brzmi tak: "Kapitalne zagadki są kapitalne" . Mama potwierdza w 100% :)
4 komentarze:

 1. Ale super :). Tak myślę, że moja 3,5 latka dałaby radę z tym :). Przynajmniej te zagadki co są pokazane na zdjęciach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej �� przecież 3,5 to prawie 4�� jak to mówią dzieci

   Usuń
 2. Oooo ja też muszę zakupić dla mojego 3,5latka. Bardzo lubi rozne zadania.

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger