Ręcznie robione kartki wielkanocne


jak zrobić kartkę z życzeniami

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Czas najwyższy wysłać rodzinie i przyjaciołom kartki z życzeniami. Dziś pokaże Wam kilka kartek zrobionych przeze mnie. Może Was zainspirują do stworzenie własnych. Zachęcam bo taka twórczość wycisza i daje satysfakcje ;)

Wysyłacie kartki pocztą czy jednak stawiacie na smsy i emaile? Nawet jeśli macie w zwyczaju  składać życzenia formą elektroniczną to zachęcam do zmiany i zaskoczenia bliskiej osoby :) Wyobraźcie sobie, że np. babcia, której nie spotkacie w te święta otwiera skrzynkę pocztową , a tam kartka i to własnoręcznie zrobiona :) Przyjaciółka ze studiów na pewno też będzie pozytywnie zaskoczona :) 

kartki wielkanocne diy

Do zrobienia kartek potrzebujecie przede wszystkim arkuszy papieru, kleju i nożyczek. Ozdoby możecie stworzyć sami lub użyć gotowych np. piankowych. Przydadzą się też długopisy lub wydrukowane życzenia. Ja wykorzystałam jeszcze wstążki i paski oraz igłę do guillingu,  Proste i kolorowe :) Jak Wam się podobają?

6 komentarzy:

  1. Prześliczne <3 Te z króliczkiem są mega!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie własnoręcznie wykonane kartki cieszą najbardziej. My też pokazywaliśmy niedawno swoje na blogu. Zajączek również tam był:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Przed świętami mój kolega zobaczył, że wybieram się na pocztę z kartkami świątecznymi, które zrobiliśmy samodzielnie w domu z synem i był bardzo zdziwiony i dodał, że mało kto teraz tak dba o świąteczne życzenia i że najczęściej kupujemy gotowe kartki a najlepiej jak już są tam wypisane życzenia i tylko trzeba się podpisać. A szkoda, bo własnoręczne kartki mają w sobie jakąś magię. I mam nadzieję, że mimo, że syn nam rośnie, kartki świąteczne nadal będą naszą rodzinną tradycją, czego i wam życzę na kolejne lata.

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger