Lista rzeczy do zrobienia w wakacje- pobierz za darmo


Wakacje to czas niezapomnianych przygód i wyjazdów. Szkoda byłoby, gdyby dzieci większość czasu spędziły przed komputerem, tabletem czy telewizorem. Jeśli brakuje Wam pomysłów jak zachęcić dziecko do różnych aktywności w te wakacje to mam dla Was niespodziankę :) Przygotowałam ładną listę zadań na wakacje, którą możecie pobrać za darmo i wydrukować.Przygotowana przeze mnie karta jest w formacie A4 i zawiera kilka zadań do wykonania, które warto zrealizować w te wakacje. Dodatkowo zawiera miejsce na zdjęcie np. z wakacyjnej podróży oraz rubrykę na jakąś pamiątkę z wakacji (podpisy, znalezione skarby, odcisk ust brudnych od lodów itp.).

Polecam Wam wydrukować ta kartę wakacyjnych przygód na grubszej kartce i dać ją swojemu dziecku. Na koniec wakacji może ją włożyć do pamiętnika lub pudełka ze swoimi pamiątkami.

POBIERZ TUTAJ kartę wakacyjnych przygód

Myślę, że każde dziecko z zapałem będzie chciało zrealizować punkty z listy. Dzięki takiej karcie to będą niezapomniane wakacje :)

Podzielcie się swoją opinią , czekamy na komentarze i polubienia na fan pagu jeśli pobraliście listę zadań z Kreatywnej dżungli.


Udanych wakacji :*

6 komentarzy:

 1. Fajna. Pobieram. Zobaczymy jak z naszymi wakacyjnymi wyzwaniami wyjdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja musze pobrac dziekujemy

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na taką liste dla mam dzieci sobie poradzą a ja też bym zaszalała i protestuje prosze szaloną liste dla mam po godzinach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dopiero myśl haha co byś wpisała na taką listę?

   Usuń
 4. Osobiście nie lubię list, ale to może być fajny pomysł, gdy, tak jak u nas, każdy w rodzinie ma inne oczekiwania odnośnie wyjazdu i sposobu spędzania wolnego czasu. Można byłoby podzielić ją na "zadania wspólne" i "indywidualne zadania i plany". W ten sposób uniknęlibyśmy rozczarowań typu "A myślałem, że wszyscy chcą rowerowej wycieczki" lub "marzył mi się samotny spacer a nie było na to czasu". Pozdrawiam! m

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nasza lista to bardziej kartka do pamiętnika , ale taki pomysł na rodzinną listę zadań też jest ciekawy :)

   Usuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger