"Teletubbies"- edukacyjny magazyn z prezentem dla 2- 3 latka

dla maluchów


Pamiętacie Teletubbies? W dzisiejszym poście pokaże Wam bohaterów tej bajki w nowej odsłonie- w dwumiesięczniku. Wydawnictwo Egmont zadbało o najmłodszych czytelników, którzy już mogą nabyć swoje pierwsze czasopismo razem z prezentem :) Zobaczcie jak mój mały ekspert od prasy dziecięcej ocenił "Teletubbies"

Laa-Laa zabawka

Na wstępie powiem Wam, że moje dzieci nie oglądały nigdy bajki Teletubbies, a mimo to gdy zobaczyły gazetkę to bardzo się im spodobała. Fani tej bajki będą na pewno zachwyceni.  Dlaczego? Jest kilka powodów.... 

"Teletubbies" Egmont - dlaczego warto kupić ten magazyn dziecku:

 • Trudność zadań jest dostosowana do wieku dzieci, dla których dedykowany jest magazyn. Macie pewność, że 2- 3 latek będzie rozwiązywał zadania i rozwijał swoje umiejętności. 
 • Zadania, które znajdują się w czasopiśmie pomagają rozwijać zdolność motoryczne, kreatywność. Wspierają rozwój społeczny, fizyczny i emocjonalny. Wprowadzają w świat liter, liczb, kształtów i kolorów.
 • Kolorowe Teletubbisie przyciągają uwagę dziecka, które z zainteresowanie ogląda i słucha czytanych przez rodzica opowiadań. Laa-Laa, Tinky Winky, Po oraz Dipsy potrafią zachwycić malucha.
 • Dołączony do zestawu gadżet to wisienka na torcie. Dzieci uwielbiają takie prezenty. Do numeru pierwszego dołączona była Laa- Laa z łóżeczkiem. Synek od razu bawił się dołączona zabawką, opiekował się tym Teletubisiem i usypiał go. Ciekawe co będzie dołączone do kolejnego numeru?
 • Za kilka złotych możecie sprawić radość dziecku i mieć pewność, że po powrocie ze sklepu maluch będzie rozwijał swoje zdolności.


Moja starsza córka uwielbia tego typu gazetki z prezentem. Często jej kupuje czasopisma dla dzieci, ale młodszy synek do tej pory tylko przyglądał się gazetkom Hani. Brakowało takiego magazynu odpowiedniego  dla 3 2- 3 latka. Oliwier był bardzo dumny jak dostał swoją pierwszą gazetę :) Z zainteresowaniem oglądał, słuchał i w skupieniu rozwiązywał zadania. Szczególnie warto kupić "Teletubbies" jeśli Wasze dziecko nie chce rysować. Może postacie z tej bajki sprawią, że maluch sięgnie po kredki. Tym bardziej, że w nagrodę otrzyma prezent :) 

Mój synek poleca :) Szukajcie dwumiesięcznika "Teletubbies" w kioskach, bo od 28 czerwca jest dostępny pierwszy numer.

A Wasze dzieci lubią gazety? Macie ulubione czasopisma dla najmłodszych?
3 komentarze:

 1. Och nie... Teletubisie ;-). Kiedyś to je nawet lubiłam ale potem Dusia miała straszną fazę na oglądanie ich i już miałam dosyć ;-).
  Ale gazetki różnorakie często kupuje. Aktualnie króluje Lego Friends, Świerszczyk i Nasi Pupile (czy jakoś tak).

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna sprawa :) My wprawdzie na razie czytujemy głównie książeczki, a takich magazynów jeszcze nie kupowaliśmy - ale może pora to zmienić, bo zawsze to dla dziecka jakieś urozmaicenie :) No i zabawka w komplecie - na pewno każdy maluszek byłby przeszczęśliwy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie te stworki od dawna przerażają. 6-8 lat temu, gdy jeszcze nie miałam dzieci, odwiedzałam moją chrześnicę. Ona była malutka i oglądała Teletubisie. To było tak monotonne, tak odmóżdżające, głupawe, że po kliku minutach miałam dość. Zastanawiałam się co dzieci w tym widzą i czy ma to jakiś walor edukacyjny.
  Swoim synom nigdy nie włączyłam Teletubisiów.

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger