Czas na kompletowanie szkolnej wyprawki cz.2 artykuły plastyczne

W dzisiejszym wpisie czeka na Was gotowa lista zakupów artykułów plastycznych. Wystarczy wydrukować lub spisać. W sam raz do szkoły, przedszkola i domu. Dzięki takiej bazie produktów dziecko będzie mogło tworzyć i rozwijać zdolności manualne kiedy tylko ma ochotę. W Kreatywnej dżungli znajdziecie wiele inspiracji na pracę plastyczne:) 

ARTYKUŁY PLASTYCZNE- KOLOROWY ŚWIAT BAMBINO

My korzystamy z produktów Kolorowy Świat Bambino i Wam również polecamy wybrać tą markę. Ja jestem zadowolona przede wszystkim z jakości, a moje dzieci z bogatej gamy kolorystycznej. Zapraszam Was na posty z inspiracjami, które zostały wykonane produktami Kolorowy Świat Bambino. Zobaczcie jak sprawdzają się w "akcji" :) KLIKNIJ TUTAJ


WYPRAWKA PLASTYCZNA- LISTA ZAKUPÓW

Produkty, które znajdują się na naszej liście to taka baza, która pozwoli na rozwijanie twórczości dziecka i sprawności manualnej. 

Jednak, żeby wyprawka była kompletna to warto by znalazły się tam również:

 My już mamy wyprawkę do przedszkola i zerówki, a Wy? Może coś dodalibyście do naszej listy? 

Zapraszam również do zapoznania się z pierwszą częścią, w której pokazujemy tekstylia KLIKNIJ TUTAJ7 komentarzy:

 1. U nas teraz będzie 4 klasa więc jako takiej wyprawki plastycznej na start nie muszę szykować. Ale w poprzednich latach wyglądała podobnie. Wprawdzie nie wszystkie produkty były z Bambino ale pojawiały się. W domu zresztą też często bazujemy na tej marce.

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas w zasadzie takiej rzeczy jak w zasadzie wyprawka. Minimalistycznie bo szkoła wiele zapewnia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubimy produkty Bambino, zwłaszcza kredki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas też głównie Bambino, jesteśmy wierni tym artykułom jeszcze od czasów mojego dzieciństwa - a z biegiem lat stają się coraz bardziej kolorowe i atrakcyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój synek chodzi do przedszkola. Tam prawie nic nie muszę przynosić (wszystko mają), jednak w tym roku postanowiłam zrobić wyprawkę plastyczną, bo często brakuje mi akurat czegoś :-)

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger