Najczęściej nagradzana gra imprezowa to...."Ryzyk fizyk"


Nie tylko małe dzieci lubią rozrywkę. Młodzież i dorośli też mogą miło spędzić czas np. grając w gry. Dziś pokażę Wam grę idealną na imprezy.
"Ryzyk fizyk" wyd. Egmont zapewni atrakcje podczas wieczoru spędzonego z przyjaciółmi.

Co znajduję się w pudełku?

Elementy gry znajdują się w solidnym pudełku. "Ryzyk fizyk" przypomina mi trochę kasyno, a to dlatego, że składa się ona m.in z żetonów i zielonej maty. Oprócz tego mamy jeszcze multum kart z pytaniami i odpowiedziami , kartoniki dla każdego gracza, zmazywalne pisaki oraz klepsydrę. Solidny zestaw w sam raz do emocjonującej rozgrywki. 

Jakie są zasady gry?

Żeby zwyciężyć w grze "Ryzyk fizyk" wcale nie musisz znać odpowiedzi na takie pytania jak: "Ile metrów wysokości ma najwyższy budynek świata?" , "Ile ludzi spacerowało po Księżycu?". Musisz przede wszystkim obstawić odpowiedź najbliższą prawdy :)  Zasady gry są proste, a rozgrywka jest szybka, nie ma czasu na nudę. Jeden z graczy czyta pytanie, w czasie odmierzanym przez klepsydrę wszyscy gracze zapisują swoją odpowiedź na kartoniku. Kartoniki z odpowiedziami układamy na macie i obstawiamy odpowiedź. Ryzyk fizyk to idealna nazwa dla tej gry :) Żetony pieniędzy zdobywa oczywiście tan gracz, który dobrze obstawił. Wcale nie trzeba wiedzieć wszystkiego o  wszystkim. Wystarczy wykazać się wyobraźnią, dobrą intuicją i logicznym myśleniem. Pytania są bardzo ciekawe,a odpowiedzi mogą nas zaskoczyć. 

Czy polecam grę "Ryzyk fizyk" ?

"Ryzyk fizyk" edycja Deluxe bardzo przypadł nam do gustu. Całe towarzystwo świetnie się bawiło podczas rozgrywki. Były emocje, śmiech, odrobina adrenaliny i miła atmosfera. Możemy tutaj zaryzykować i wygrać fortunę lub w jednej chwili wszystko stracić ;) Gry, które wzbudzają emocję są najlepsze. Dodatkowy plus należy się również za wykonanie, elementy gry są solidne i na pewno posłużą na bardzo długo. Nie dziwi mnie fakt, że ta gra jest jedną z najczęściej nagradzanych. 
 Moja opina może być tylko jedna - GORĄCO POLECAM NA TWOJĄ DOMOWĄ IMPREZĘ :) 5 komentarzy:

 1. Ale fajna gra... Pierwszy raz ją widzę. Chętnie bym pograła... Szkoda tylko że rzedko mamy towarzystwo aby w taki sposób spędzać czas...

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam gry planszowe! Muszę jednak jeszcze trochę poczekać by zagrać z dzieckiem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze parę lat przyjdzie nam poczekać, żeby zagrać z Bąblami :) Na razie króluje UNO, Piotruś i Grzybobranie x)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla naszego synka jeszcze zbyt poważna i skomplikowana - ale jak bedzie starszy to na pewno pokocha takie gry :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger