Własnoręczny upominek z okazji Dnia Babci

W tym roku Hania i Oliwer podarują swoim Babciom własnoręcznie zrobione kwiaty z życzeniami. To ciekawa i ładna laurka z okazji Dnia Babci. 

Kolorowa, pełna kwiatów doniczka z ukrytymi życzeniami zaskoczy i ucieszy każdą Babcie, bo przecież własnoręcznie zrobiony upominek jest najpiękniejszy :)


Do wykonania prezentowanego prezentu użyliśmy tektury falistej, kolorowych kartek, klej typu magik, nożyczki. Możecie też użyć bloku technicznego i samodzielnie ozdobić doniczkę.

Z tektury falistej wycięłam kształt doniczki (dwustronnej). Składamy na pół i sklejamy ze sobą boki doniczki. Wszystko możecie zobaczyć na zdjęciach. Wymiary doniczki to: spód 8 cm,  góra 12 cm, długość boków 15 cm. Następnie wycinamy pasek o szerokości 6-7 cm i długości 10 cm. Na tym pasku umieszczamy życzenia. Dzieci przyklejają do górnej krawędzi paska, kwiaty i liście. Na koniec wkładamy pasek z życzeniami i kwiatami do doniczki (tak by widoczne były tylko kwiaty).
Laurki gotowe :) Jeśli podoba Ci się ta inspiracja to zachęcam do komentowania i udostępniania tego wpisu. Jeśli ciekawi Cię co jeszcze Hania i Oliwer wręczą to zerknij TUTAJ

Wszystkim Babciom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia zdrowia, radości i pociechy ze swoich wnuków :) 
1 komentarz:

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger