Dziecięca czytelnia: Video recenzja Hani....Humorek


Dziś wpis z cyklu "Dziecięca czytelnia", w którym poznasz bliżej książkę, a dokładniej wielką księgę  pt."Hania Humorek". Tym razem czeka na Ciebie video recenzja :) 

" Hania Humorek. Wielka księga wyzwań" wydawnictwo Egmont

Dwa opowiadania o Hani w jednym tomie! Tym razem Hania Humorek – ulubiona bohaterka szkolnych psotników – podejmuje nie lada wyzwania… Po pierwsze, postanawia być MIŁA przez CAŁY TYDZIEŃ, a jak wiadomo, z jej humorkiem i charakterkiem może to nie być wcale takie łatwe. Po drugie, przyjdzie jej zmierzyć się z listą marzeń babci Lusi oraz własną, stworzoną na jej podobieństwo. Czy Hania nauczy się w końcu robić gwiazdę i dotrze na Antarktykę? Wszystkiego dowiecie się z Wielkiej księgi wyzwań Hani Humorek.

Książki o Hani są napisane prostym językiem, odpowiednim dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Duże litery sprawią, że początkujący czytelnicy bez problemów poradzą sobie z tekstem. Dodatkowo lekturę uprzyjemnią zabawne ilustracje autorstwa Petera Reynoldsa. Video recenzja Hani...Humorek 

Zapraszam Cię na nasz kanał You Tube, który powoli raczkuje :) Cały czas się uczę i czekam na lepszy sprzęt...kto wie, może wkrótce spełni się jedno marzenie z mojej listy :) Tymczasem, posłuchaj recenzji Hani, która szczerze i bez scenariusza opowiada o czym jest książka. W materiale  dowiesz się też czy moja Gwiazda ma swoją listę marzeń i jaki wynalazek wymyśliła.
Miłego oglądania.!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger