Ale stroje! -kreatywna książka dla dzieci

Ferie spędzamy w domu ponieważ dopadły nas choroby. Hania i Oliwer nie mają czasu na nudę nawet w domowym zaciszu. Wciąż wycinają, przyklejają, rysują, kreują. Ostatnio zrobili nawet teatrzyk kukiełkowy, którego fragmenty mogliście zobaczyć na naszym instatory. Tyle aktywności jest zasługą wyjątkowej książki. Wiele godzin twórczej i kreatywnej zabawy, a tylko jedna książka! Poznajcie "Ale stroje!" z mojej ulubionej serii Art Egmont. 


Na kartach książki "Ale stroje!" znajdziecie dwie postacie, mnóstwo ubrań i naklejek. To wszystko wystarczy do wielu godzin kreatywnej zabawy! Postacie można odrysować i stworzyć wiele papierowych ludzików. Każdy z nich może mieć inny kolor włosów i wyraz twarzy.  Dzięki naklejkom możecie dodać im różne ozdoby włosów lub biżuterie. I najważniejsze- możecie je ubrać jak tylko chcecie! W książce znajdują się różne ubrania. Wszystkie elementy są dwustronne. Ludziki możecie ubrać w proponowane zestawy lub je miksować, a nawet zaprojektować własne. Wszystko zależy od wyobraźni i inwencji twórczej.  
Dzięki tej książce, moje dzieci świetnie się bawią, a ja razem z nimi. Projektowanie na prawdę odpręża i wciąga :) Podoba mi się to, że postacie można przebierać. Ubrania zakładamy za pomocą zaginanych skrzydełek. Zarówno ludziki jak i elementy garderoby są wielokrotnego użytku. Hania i Oliwer bawią się tymi ludzikami, a nawet robią teatrzyki. Ta książka okazała się prawdziwym lekarstwem na nudę! Bardzo się cieszę, że mamy ją w domu, akurat teraz kiedy moje dzieci się rozchorowały i spędzamy czas w domu.

"Ale stroje!" to książka, dzięki której dzieci ćwiczą zdolności manualne, koordynacje. precyzje, cierpliwość oraz rozwijają kreatywność. Możliwości zabawy i kreowania stroi jest mnóstwo. W zasadzie ogranicza nas tylko wyobraźnia ;) 

"Ale stroje" znajdziecie TUTAJ  Książka "Ale stroje!" trafia na listę naszych ulubieńców!
Znacie serie ART Egmont? My uwielbiamy pozycje z tej serii np. "Zadziwiające życie" , "Baśnie dla młodszych i starszych".

Podzielcie się z nami waszymi sposobami na nudę i pochwalcie się jak spędzacie ferie:) 

1 komentarz:

  1. o jak cudnie:0 u nas tez pomysł na teatrzyk był tlyko jeszcze nie zrealizowany- ale pieknie:)

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger