MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA- DYPLOMY DO POBRANIA


DYPLOM DZIEŃ MISIA PRZYJACIEL KUBUSIA PUCHATKA

18 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.  Ten uroczy miś ma wielu sympatyków i przyjaciół. Właśnie dla nich przygotowałam pamiątkowe dyplomy , które możecie pobrać za darmo. 


Bohater książek A. A.Milne'a jest grubiutki, kochany i jak sam o sobie mówi "jest misiem o małym rozumku". Jednak pod jego lekkomyślnym zachowaniem skrywa się prawdziwa skarbnica mądrości. Słowa Puchatka wiele nas uczą i zawierają w sobie ponadczasowe prawdy. Jeden  z moich ulubionych cytatów z książki brzmi:

 "- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść?- spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę- Co wtedy?
- Nic wielkiego- zapewnił Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika."

Dzień Kubusia Puchatka obchodzony jest na całym świecie w dniu urodzin autora. Warto uczcić ten dzień, a na pamiątkę podarować DYPLOM PRZYJACIELA KUBUSIA PUCHATKA. Przygotowałam dla Was dwa wzory do wyboru. Znajdziecie na nich cytaty z książki.  Dyplomy możecie pobrać za darmo. Będę bardzo wdzięczna za udostępnienie tego wpisu.  

PRZYJACIEL KUBUSIA PUCHATKA DYPLOM


DYPLOM DLA PRZYJACIELA KUBUSIA PUCHATKA wersja 1


DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA DYPLOM POBIERZ ZA DARMO

DYPLOM DLA PRZYJACIELA KUBUSIA PUCHATKA  wersja 2


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli spodobał Ci się ten wpis lub uważasz, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeśli go skomentujesz lub/i udostępnisz dalej. To wyraz uznania dla mojej pracy i zaangażowania, a także sprawienie mi ogromnej radości.

Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu oraz tym co udostępniam na kanałach społecznościowych , zapraszam do polubienie Kreatywnej dżungli na Facebooku i obserwowania na Instagram.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger