Moje pierwsze 100...- książki dla najmłodszych

Kochani rodzice małych dzieci, dzisiejszy wpis jest specjalnie dla Was! Poznajcie książki stworzone dla najmłodszych odkrywców świata. Ciekawski dwulatek i trzylatek na pewno będzie zachwycony książkami z serii Akademia mądrego dziecka pt. "Moje pierwsze 100 zwierząt" i "Moje pierwsze 100 pojazdów".

Moim zdaniem są to najlepsze książki dla małych dzieci.Dlaczego? Oto kilka zalet (minusów nie znalazłam).

1. Twarda okładka i twarde strony...Tych książek nie zniszczy nawet największy miłośnik książek, który wprost "pochłania" literaturę. Spokojnie możecie ją oddać w ręce malucha i żadna strona na tym nie ucierpi ;)

2. Okienka, dużo okienek..jeszcze więcej okienek. Każda z tych książek ma aż 50 okienek! To może oznaczać tylko jedno- wspaniałą zabawę. Wszyscy lubią odkrywać niespodzianki. W przypadku małych dzieci, okienka wzbudzają jeszcze większą ciekawość i chęć odkrywania.

3. Dzięki tym książeczkom dziecko może się wiele nauczyć. Pozna nie tylko zwierzęta i pojazdy, ale będzie miało możliwość  liczenia, poznania kolorów, kształtów...a na końcu utrwalenia zdobytych wiadomości.

4. Rodzic aktywnie i chętnie spędzi czas ze swoją pociechą. Jest tyle rzeczy, które można odkryć razem z dzieckiem... "Zobacz co kryje się w remizie strażackiej..", "Zobacz jakie zwierzątko ma biało- czarne pasy" , "Policzmy ile kół ma rower"... Jest tak wiele pytań, które można zadać..." Jakie zwierzątko robi kukukryku?", "Jakiego koloru jest świnka?" ...A może razem będziecie naśladować głosy zwierząt? Chwile spędzone z dzieckiem są bezcenne, a te książeczki na pewno takim sprzyjają.

5. Książki z serii Akademia Mądrego Dziecka są stworzone z myślą o najmłodszych. Pobudzają ich wyobraźnie, chęć odkrywania świata, uczą i bawią. "100 pierwszych zwierząt" i "100 pierwszych pojazdów" to książki, po które dziecko będzie sięgać wielokrotnie. Ciekawa forma wydania, ładne ilustracje (rysunki i zdjęcia),  przykuwające uwagę kolory. 

Jeszcze więcej zalet kryje się w tych książeczkach... Mam nadzieje, że odkryjecie je wszystkie,razem ze swoimi dziećmi. Gorąco polecam!

Książki możecie zamówić tutaj:







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszymy się, że tu jesteś.
Zostaw po sobie ślad- napisz komentarz, odwiedź nasz Facebook i najważniejsze- baw się dobrze:)
Do następnego razu, zapraszam :)

Copyright © 2016 Kreatywna dżungla , Blogger